CHALUPA U KAPLIČKY

Rejdice

CHALUPA U KAPLIČKY

Chalupa na kraji lesa na klidném místě. Je vzdálena cca 800 metrů od centra Dolních Rejdic, kde je lyžařský vlek. Díky poloze na pomezí Jizerských hor a Krkonoš je chalupa vhodná pro pěší i cyklo výlety. V zimě je okolí ideální pro běžkaře i lyžaře.

ubytování pro 36 osob v 11 ložnicích:

3x 2 - lůžkový pokoj 2x 3 - lůžkový pokoj

1x 5 - lůžkový pokoj 5x 4 - lůžkový pokoj

Sociální zařízení: 2x koupelna se sprchovým koutem, záchodem v přízemí

1x WC v patře.

Na dvou pokojích je k dispozici samostatné sociální zázemí

Vytápění: centrální vytápění

Doprava, parkování: parkování přímo u místa, kapacita 15 aut.

Vybavení chalupy

Kuchyňka je vybavena dvěma lednicemi včetně mrazáku, mikrovlnnou troubou, dvěma sporáky s troubou, rychlovarnou konvicí, dřezem a dostatkem prostoru pro vaření.

Sauna a vířivka s mořskou solí a odpočívárna se sprchou.

K dispozici jsou 2 společenské místnosti s TV, WI - FI, barová místnost, stolní fotbálek, fotbalové hřiště, venkovní krb s pergolou, dětské hřiště, pískoviště, trampolína, skluzavka, venkovní posezení

Okolí

Obec střediskem zimních sportů s vlastním lyžařským areálem, lyžařskou školou pro lyže i snowboarding, s dětským provazovým vlekem a půjčovnou lyží. V areálu jsou dva vleky, celková délka tratí je cca 2 km s přepravní kapacitou 3280 osob / hod. Kromě zimních sportů láká okolí Příchovic i zajímavými turistickými cíli. Rozhledna Štěpánka je nejstarší rozhlednou Jizerských hor z roku 1847. Z rozhledny se otevírá nádherný kruhový rozhled. Velkou atrakcí je nedávno zřízené Muzeum Járy Cimrmana, kde jsou vystaveny sbírky ze známého pražského Divadla JC. Nad Muzeem se tyčí také nová rozhledna - Maják Járy Cimrmana. V centru obce stojí novorománský kostel Sv. Víta založený již roku 1690. Za návštěvu stojí i Tesařovská kaple - unikátní osmiboká kaple s bělostnými zdmi, postavena zdejšími evangelíky. Mezi technické památky se řadí ozubnicová trať mezi Tanvaldem a Kořenovem. Zejména 932 metrů dlouhý tunel a 25 metrů vysoký viadukt patří k nejkrásnějším zážitkům. Další turistickou atrakcí jsou jízdy parním vlakem. Příchovice nabízí aktivní i pasivní dovolenou s nádhernými výhledy na Jizerské hory, Krkonoše i do údolí nádherné české krajiny.

ceník:     

Osoba / noc 250 Kč

Dítě 3-15 let / noc 200 Kč

 Dítě 1-3let / noc 100 Kč

 SILVESTR    Osoba / noc 400 Kč 

V ceně je koupací sud, povlečení, spotřeba el. energie, voda, odvoz odpadků, WIFI, skladování kol a lyží, parkovací místo. Děti do jednoho roku zdarma. Ubytování větších skupin cena dohodou.

CHALUPA U KAPLIČKY

Rejdice 1059, Příchovice

602 313 896

Hercík Jiří

ukaplicky-rejdice@seznam.cz

                                                                         Turistika a cestovní ruch                                                                            www.zimniubytovani.cz  www.letniubytovani.cz www.zimnihory.cz  www.letnihory.cz www.moravskehory.cz  www.ceskeapartmany.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!