Vinařství MINAŘÍK

Blatnička

Vinařství Minařík

se nachází v kouzelné jihomoravské obci Blatnička v okrese Hodonín. Návštěva toho místa bude pro Vás obzvlášť nezapomenutelným zážitkem, protože lidé z Blatničky udržují staré zvyky, tradice a zakládají si na prezentaci svých krojů.

19. pokojů s celkovou kapacitou až pro 46 osob
- 6 dvoulůžkových pokojů,
- 8 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou,
- 2 třílůžkové pokoje,
- 2 čtyřlůžkové pokoje,
- 1 čtyřlůžkový pokoj s vlastní toaletou.

Vybavení:  Pokoje s manželskými nebo samostatnými postelemi, televizí. Některé 2-lůžkové mají vlastní koupelnu, jeden 4-lůžkový má vlastní toaletu. Pro zbytek pokojů je k dispozici sdílený sprchový kout nebo vana a společné toalety. Dva kuchyňské koutky s mikrovnlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Jeden je vybaven plynovým, zatímco druhý elektrickým sporákem. V přízemí je situována další kuchyň, vybavená elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním posezením. Ve společenské místnosti se o příjemnou atmosféru postará krb a posedíte si tu s přáteli či s rodinou u televize nebo při hraní karet.
Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí. Přímo v objektu se nachází vinárna s vinnými sklípky, kde můžete ochutnat naše kvalitní odrůdy vín. Venku si odpočinete na posezení u grilu, zatím co se Vaše děti zabaví na hřišti s houpačkami, prolézačkami, skluzavkou nebo se vyřádí na trampolíně. Jelikož na naše nejmenší hosty opravdu nezapomínáme, rádi Vám na vyžádání poskytneme jídelní židli. V létě jistě oceníte náš krytý bazén s rozměry 8x3 m. Pokud si k nám přinesete kola či lyže, jednoduše si je uschováte ve vedlejším rodinném domě. S parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu zaparkujete až 20 aut.

Okolí: nezapomeňte navštívit Muzeum lidových pálenic, vzdálené přibližně 8 km od obce. Pěkný zážitek si odnesete z návštěvy expozice lidového bydlení Vlčnov, hvězdárny Veselí nad Moravou a výletního areálu Salaš Travičná. Pohled na krásnou přírodu si vychutnáte z rozhleden Šumárník, Travičná a z vyhlídkové věže Poľana. V létě se vykoupete na koupališti Lipov, Vlčnov, Uherský Brod, na Nivnické Riviéře nebo v aquaparku Uherský Brod. V zimě si zasportujete v nejbližším Skiparku Filipov, ski areálu Nová Lhota, lyžařském areálu Štrbáň nebo v Ski Lande Stará Myjava.

VINAŘSTVÍ MINAŘÍK

ceny dohodou   - dle požadovaných služeb

601 222 240

Marie Minaříková

774 331 619

Miroslav Minařík

  • miroslav.minarik@atlas.c
  •                                                                          Turistika a cestovní ruch                                                                            www.zimniubytovani.cz  www.letniubytovani.cz www.zimnihory.cz  www.letnihory.cz www.moravskehory.cz  www.ceskeapartmany.cz
    Vytvořeno službou Webnode
    Vytvořte si webové stránky zdarma!